Перманентний макіяж | Салон краси Ольги Мекта

Перманентний макіяж

Дві зони татуажу (губи+брови) -20%

Перманентний макіяж – довготривалий макіяж, який дозволяє виглядати на всі сто в будь-який час і в будь-якому місці. Суть його полягає в підшкірному введенні барвників. На відміну від татуажу в перманентному макіяжі пігмент «забивається» не так глибоко, а значить результат хоч і довготривалий, але проходить.

Перманентний макіяж має цілу купу переваг, наприклад ви легко підкреслите вашу природну красу, будете завжди виглядати на всі 100 (навіть у душі), зекономити час на макіяжі, а також відкоректувати ваше обличчя.

Чому варто обрати наш салон?

Досвід роботи понад 5000 процедур

Обладнання і пігменти виключно преміум класу

Абсолютна стерильність під час процедур

Бездоганний результат роботи

Натуральний макіяж вже зранку!

Красиві, густі, доглянуті брови. Багато дівчат стикаються з проблемою підбору форми брів, їх кольору і симетрії. Татуаж може позбавити Вас від вічного пошуку ідеального образу.

На противагу годинним щоденним процедурам по створенню гарних брів за допомогою косметики перманентний макіяж пропонує одну, але терміном на 12 -18 місяців. Залежно від побажання клієнта можна вибрати оптимальну для нього техніку: пудровую, нано-напилення і омбре. У кожному разі майстер буде просто заповнювати «порожнечі» і уникати чітких ліній. У техніці омбре він ще попрацює з кольором пігменту, починаючи з більш світлого відтінку на внутрішній стороні і закінчуючи більш темним на зовнішньої.

Сучасне обладнання та інструменти дозволяють зробити процедуру абсолютно безболісною.

Глибокий і ясний погляд. Густі вії не дарма користуються такою популярністю у представниць прекрасної статі, адже вони прекрасно відтіняють контур очей і надають погляду глибини і виразності. Але що робити, якщо бажаною густоти немає? 

Стародавній спосіб – малювати стрілки; сучасний – зробити в цій зоні перманентний макіяж. Фарбувальний пігмент акуратно заповнює зони між віями і виглядає як найтонша лінія на кромці верхнього (за бажанням – і нижнього) повіка. Варто підфарбувати вії тушшю, і ця лінія зникає, залишаються тільки гарні очі.

Соковиті губки. Створити ефект соковитих губ можна і без ін’єкцій краси. Сучасний естетичний татуаж більше не практикує чітких контурів: основною методикою визнано розтушування. Більш темний пігмент по контуру губ стає світлішім до їх центру. Відтінок підбирається індивідуально, обговорюється і можливість корекції асиметрії або вікових змін.

До та Після

Наші ціни

Брови

Пудрові брови / візажні брови

2500 грн

Корекція (1-2 місяця)

1000 грн

Оновлення кольору (до року)

1800 грн

Перекриття неякісного татуажу

від 2500-3500 грн

Губи

Акварельні губи / помадний прокрас

1800 грн

Корекція

2000-2500 грн

Оновлення

1000 грн

Повіки

Між віями

1800 грн

Стрілки

2000-2500 грн

Корекція

1000 грн

Як довго заживає татуаж?

Перманентний макіяж – це втручання. Навіть якщо відразу після процедури він виглядає чудово – це, перш за все, рана. В цей же день на зоні проведення татуажу з’явиться тоненька загоює плівочка – скоринка, а навколо буде незначний набряк ( «заплакані очі», припухлі губи). 

Набряк повністю зникне через день-два. Скоринка твердне, стає темніше і відходить сама приблизно на п’ятий день. На губах скоринки йдуть швидше, на повіках, як правило довше (до восьми днів). Швидкість загоєння залежить від вашої імунної системи, рівня обміну речовин, віку.

Догляд за татуажем

Відразу після того, як буде зроблений татуаж, зі шкіри назовні почне виділятися сукровиця. Саме від її кількості і буде залежати те, наскільки товстими будуть скоринки. Чим тонше будуть скоринки, тим краще, так як вони будуть легше сходити і не залишать після себе ніяких слідів. Тому що виділяється сукровицю потрібно акуратно промакивать чистою і сухою серветкою. Це в перший день після татуажу. 

З другого дня до повного загоєння 2-3 рази на день змащувати область перманентного макіяжу засобами, рекомендованими вашим майстром. Використовуйте для цього ватні палички, змащувати нежирний, тонким шаром. В середньому скоринки сходять через тиждень після того, як був зроблений татуаж.

наше портфоліо

prev
NEXT

Залишити заявку

Залишити відгук