Лазерне видалення тату і татуажу | Салон краси Ольги Мекта

Лазерне видалення тату і татуажу

Сучасні технології досягли неймовірних висот – вони дозволяють без ризику, ефективно звести будь-яке татуювання або татуаж. Ні розташування, ні яскравість роботи не ускладнювати процес.

Наважуючись на цей крок, важливо розуміти, що видалення татуювання – курсова процедура і для видалення в нуль знадобиться кілька сеансів.

Звичайно, процедура займає певний час, але в цьому її перевага! При делікатного відношення пігмент виводиться поступово, що в підсумку гарантує максимальний ефект.

Чому варто обрати наш салон?

Неодимовий лазер останнього покоління Nano light 50 (Medicalaser)

Досвід проведення процедур більше 5 років

Абсолютна стерильність під час процедур

Не травматичний і безпечний спосіб видалення

ЯК ДІЄ ЛАЗЕРНИЙ ПРОМІНЬ

Лазерний промінь – найтонший потік випромінювання, який несе енергію. При впливі лазера на шкіру повинні враховуватися такі його параметри, як довжина хвилі і частота імпульсу. У сучасному обладнанні ці параметри налаштовуються, оскільки є дуже важливими в процедурі видалення татуювання. Довжина хвилі повинна досягати шару дерми, в якому і «залягають» краплі фарби, що перетворилися на капсули. При проникненні лазерного променю в таку капсулу відбувається її закипання і розпад. Новоутворений «бруд» потім видаляється з організму клітинами-очисниками, перш за все – лімфою.

Що ж стосується частоти імпульсу, то цей параметр має значення насамперед для безболісного проведення процедури і запобігання отримання опіків. Так, наприклад, зараз практикують обладнання, в якому імпульс вимірюється в наносекундному режимі від 0,3 до 0,8 нс: це гарантує практично повну безболісність процедури і відсутність небажаних рубців і слідів на шкірі.

Обладнання

Безпечне і неінвазивний видалення татуювань стало можливим порівняно недавно завдяки винаходу лазерів з модульованим добротністю. Лазер з модульованим добротністю, призначений для видалення татуювань, генерує надзвичайно потужний імпульс за кілька наносекунд.

Використовуються QS-лазери (Q-Switch) з функцією підбору довжини хвилі променю під колір шкіри і фарби; тривалість імпульсу вимірюється у наносекундах і практично не приносить неприємних відчуттів. Кількість процедур скорочується до декількох з частотою 1 раз на місяць. В даний час така технологія визнана «золотим стандартом».

Лазер Nano-Light 50 – це сучасний прилад, який є представником нового покоління лазерів. Лазер має направляючий промінь, за допомогою якого можна без проблем впоратися навіть з найбільш дрібними і складними деталями татуювання. 

Лазер має коротку тривалість імпульсу, тому видалення небажаної татуювання або перманентного макіяжу відбувається більш делікатно.

Як швидко видаляється малюнок?

Видалення перманентного макіяжу (татуажу) і татуювання має свої особливості. Головне питання, яке хвилює кожного клієнта салону лазерної косметології, це наскільки швидко він зможе позбутися від набитого зображення. І тут є свої тонкощі і нюанси. Наприклад, якщо йдеться про легкий татуаж повік, то від нього можна буде позбутися за 1 сеанс. Якщо ж про недавнє татуювання зі складним барвистим малюнком – на це може знадобитися до 10 сеансів. Оскільки перерва між ними повинна складати не менше ніж 1,5 – 2 місяці, видалення малюнка затягнеться до 10 – 12 місяців. Скільки часу знадобиться на кожен конкретний випадок можна розраховувати, відштовхуючись від перерахованих нижче факторів.

Татуювання:

  • Легше і швидше видаляється з ділянок шкіри з жировим прошарком, ніж з кистей рук або ніг. На швидкість процедури впливає і колір шкіри – на білій малюнок блідне швидше, ніж на смаглявій.
  • Старі малюнки зводяться швидше свіжих, бо сучасні фарби більш стійкі і якісні.
  • Колір фарби також має значення. Різний відтінок руйнується при різній довжині хвилі лазерного променю. Вважається, що темні, контрастні фарби видаляються ефективніше, ніж приглушені, світлі або тілесні.

Перманентний макіяж:

  • Швидше за все видаляється з повік, оскільки фарба залягає близько до епідермісу.
  • Теплі тони і більша глибина набивання татуажу на губах і бровах обумовлюють і більшу кількість сеансів для їх видалення (зазвичай 2 – 3 сеанси).
  • Видалити лазерну корекцію в тілесних або білих тонах не вийде: ці відтінки промінь не розпізнає, а, отже, і не руйнує.
  • Повторний макіяж можна буде нанести не раніше, ніж через 2 місяці. Шкірі потрібен час для повного відновлення.

До та після

Було проведено 2 сеанси.

Наші ціни

Брови

800 грн

Губи повністю

800 грн

Губи контур

500 грн

Повіки (стрілки повністю)

800 грн

Повіки (хвостики)

500 грн

Інші зони

від 80 грн / см

наше портфоліо

prev
NEXT

Залишити заявку

Залишити відгук