Перманентний макіяж

від 1200 грн

Ще 10 років тому татуаж очей, брів і губ був досить ризикованим заходом. І справа могла бути навіть не в майстерності працівника салону, а у способі нанесення і фарбах. Однак наш вік не дозволяє нікому розслаблятися, тим більше, якщо мова йде про б’юті-індустрію. Тільки краще, тільки якісніше, тільки ідеально для клієнта. Саме тому сучасний перманентний макіяж користується попитом. Більш того, вважається, що нині він переживає новий виток своєї історії. Одразу слід обумовити: ось уже протягом кількох останніх років головним девізом естетичного татуажу є природність. Прихильність до надмірно пухких губ або до широких брів – це вже пріоритети клієнтів і їх індивідуальні побажання.

Чому це актуально

Зазвичай головною причиною, через яку жінка наважується зробити собі перманентний макіяж, визначається економія часу. Можливо, це не єдина причина, однак дуже вагома. Лише одна процедура в рік дорівнює величезній кількості вивільненого часу, який зазвичай витрачається на щоденний макіяж. При цьому нинішні майстри володіють таким набором інструментів, пігментів і технологій, що разом дозволяє створити ідеально натуральний ефект. Більше не потрібно хвилюватися, що через якийсь час ваші брови придбають синюватий або зеленуватий відтінок, а чітко набитий контур залишиться з вами на добрий десяток років.

Модні тенденції

Красиві, густі, доглянуті брови. Про них мріє кожна панночка. Мода останніх років на широкі брови змушує дівчат годинами сидіти перед дзеркалом, експериментувати з різними косметичними продуктами і витрачати на це багато часу, сил і нервів. На противагу таким щоденним процедурам перманентний макіяж пропонує одну, але терміном на 12 -18 місяців. Залежно від побажання клієнта можна вибрати оптимальну для нього техніку: пудровую, нано-напилення і омбре. У кожному разі майстер буде просто заповнювати «порожнечі» і уникати чітких ліній. У техніці омбре він ще попрацює з кольором пігменту, починаючи з більш світлого відтінку на внутрішній стороні і закінчуючи більш темним на зовнішньої.

Сучасне обладнання та інструменти дозволяють зробити процедуру абсолютно безболісною.

Глибокий і ясний погляд. Густі вії не дарма користуються такою популярністю у представниць прекрасної статі, адже вони прекрасно відтіняють контур очей і надають погляду глибини і виразності. Але що робити, якщо бажаною густоти немає? Стародавній спосіб – малювати стрілки; сучасний – зробити в цій зоні перманентний макіяж. Фарбувальний пігмент акуратно заповнює зони між віями і виглядає як найтонша лінія на кромці верхнього (за бажанням – і нижнього) повіка. Варто підфарбувати вії тушшю, і ця лінія зникає, залишаються тільки гарні очі.

Соковиті губки. Створити ефект соковитих губ можна і без ін’єкцій краси. Сучасний естетичний татуаж більше не практикує чітких контурів: основною методикою визнано розтушування. Більш темний пігмент по контуру губ стає світлішім до їх центру. Відтінок підбирається індивідуально, обговорюється і можливість корекції асиметрії або вікових змін.

Прайс

Брови

 • Пудровые брови (градиент) 2000 грн
 • Коррекция (через месяц) 50% от стоимости процедуры
 • Обновление (через 3-12 месяцев) 80% от полной стоимости процедуры

Губы

 • Губы акварель 2000 грн
 • Губы помадный покрас 2500 грн
 • Коррекция 50% от стоимости процедуры
 • Обновление 80% от полной стоимости процедуры

Веки

 • Межресничка 1200 грн
 • Стрелка классика 2000 грн
 • Стрелка с растушевкой 2500 грн

Прочее

 • Перекрытие некачественного татуажа с помощью корректоров 2500 грн
відгуки клієнтів
Відгуків ще немає, будьте першим, хто залишить відгук!

наше портфоліо

prev
NEXT
Залишити відгук