Лазерне видалення тату і татуажу

від 100 грн/см²

Татуювання – малюнок на шкірі – одне з тих прикрас, які слід вибирати дуже ретельно із усією відповідальністю, бо воно залишається на все життя. Правда, з недавніх пір до тату стали відноситися набагато простіше, адже з появою лазерних апаратів для їх видалення стало зрозуміло – позбутися від них можна. І хоча багато скептиків стверджують, що можливо виникнення побічних явищ у вигляді не до кінця виведеного пігменту, білих або навпаки – темних плям, опіків і рубців,- все більша кількість тих, хто хоче позбутися від неактуального для себе малюнка, звертаються в косметичні салони для лазерного видалення небажаного малюнка на шкірі.

Як діє лазерний промінь

Лазерний промінь – найтонший потік випромінювання, який несе енергію. При впливі лазера на шкіру повинні враховуватися такі його параметри, як довжина хвилі і частота імпульсу. У сучасному обладнанні ці параметри налаштовуються, оскільки є дуже важливими в процедурі видалення татуювання. Довжина хвилі повинна досягати шару дерми, в якому і «залягають» краплі фарби, що перетворилися на капсули. При проникненні лазерного променю в таку капсулу відбувається її закипання і розпад. Новоутворений «бруд» потім видаляється з організму клітинами-очисниками, перш за все – лімфою.

Що ж стосується частоти імпульсу, то цей параметр має значення насамперед для безболісного проведення процедури і запобігання отримання опіків. Так, наприклад, зараз практикують обладнання, в якому імпульс вимірюється в наносекундному режимі від 0,3 до 0,8 нс: це гарантує практично повну безболісність процедури і відсутність небажаних рубців і слідів на шкірі.

Татуювання и татуаж: лазерне видалення

Видалення перманентного макіяжу (татуажу) і татуювання має свої особливості. Головне питання, яке хвилює кожного клієнта салону лазерної косметології, це наскільки швидко він зможе позбутися від набитого зображення. І тут є свої тонкощі і нюанси. Наприклад, якщо йдеться про легкий татуаж повік, то від нього можна буде позбутися за 1 сеанс. Якщо ж про недавнє татуювання зі складним барвистим малюнком – на це може знадобитися до 10 сеансів. Оскільки перерва між ними повинна складати не менше ніж 1,5 – 2 місяці, видалення малюнка затягнеться до 10 – 12 місяців. Скільки часу знадобиться на кожен конкретний випадок можна розраховувати, відштовхуючись від перерахованих нижче факторів.

Татуювання:

 • Легше і швидше видаляється з ділянок шкіри з жировим прошарком, ніж з кистей рук або ніг. На швидкість процедури впливає і колір шкіри – на білій малюнок блідне швидше, ніж на смаглявій.
 • Старі малюнки зводяться швидше свіжих, бо сучасні фарби більш стійкі і якісні.
 • Колір фарби також має значення. Різний відтінок руйнується при різній довжині хвилі лазерного променю. Вважається, що темні, контрастні фарби видаляються ефективніше, ніж приглушені, світлі або тілесні.

Перманентний макіяж:

 • Швидше за все видаляється з повік, оскільки фарба залягає близько до епідермісу.
 • Теплі тони і більша глибина набивання татуажу на губах і бровах обумовлюють і більшу кількість сеансів для їх видалення (зазвичай 2 – 3 сеанси).
 • Видалити лазерну корекцію в тілесних або білих тонах не вийде: ці відтінки промінь не розпізнає, а, отже, і не руйнує.
 • Повторний макіяж можна буде нанести не раніше, ніж через 2 місяці. Шкірі потрібен час для повного відновлення.

Наносекундний неодимовий лазер

Це новітня техніка, яка зробила видалення татуювання більш швидким, майже безболісним і головне – бездоганним.

Використовуються QS-лазери (Q-Switch) з функцією підбору довжини хвилі променю під колір шкіри і фарби; тривалість імпульсу вимірюється у наносекундах і практично не приносить неприємних відчуттів. Кількість процедур скорочується до декількох з частотою 1 раз на місяць. В даний час така технологія визнана «золотим стандартом».

Прайс

Лазерное удаление тату и татуажа

 • Брови 800 грн
 • Губы контур 500 грн
 • Губы полностью 800 грн
 • Веки (хвостики) 500 грн
 • Веки полностью (с использованием защитной шильды) 800 грн

Анестезия включена в стоимость процедуры

відгуки клієнтів
Оля
04.11.19

Олечка, очень благодарна вам за красоту и чувство камфорта, что вы делаете. Ни чуть не пожалела, что пошла именно к вам. И своим подружкам я советую только вас. Вы профессионал своего дела! От посещения только позитивные эмоции!

Дана
04.11.19

Здравствуйте! Хочу сказать еще раз спасибо за вашу работу! Результат лазерного удаления уже видно. Представляю какая красота будет после второго сеанса :) Вы мастер своего дела, спасибо за ваш труд!

prev
NEXT

наше портфоліо

prev
NEXT
Залишити відгук