Естетична та iн’єкційна косметологія

500

Краса і молодість важливі для жінки, а з сучасним рівнем розвитку косметології та медицини доступні у будь-якому віці. Піклуватися про них слід завжди, але найбільш актуальною естетична косметологія все ж стає з віком, коли шкіра втрачає еластичність, з’являються зморшки, а риси обличчя втрачають природний контур. При цьому зовсім не обов’язково відразу робити підтяжки – в даний час існує маса процедур і препаратів, що дозволяють обійтися мінімальними втратами. Це неінвазивні або малоінвазивні методики: масажі, пілінги, чищення, маски, уколи краси.

Естетична косметологія. Неінвазивні методи

Звернення до косметолога зазвичай має причину: жінці перестає подобатися, як вона виглядає. Найчастіше фахівець стикається з такими скаргами як лущення шкіри, яскраво виражена пігментація, утворення зморшок і складок, розширення пір і підвищене виділення шкірного сала. Нарешті, нечіткий контур окремих рис або обличчя в цілому. Відштовхуючись від показників, косметолог призначає тип процедур і їх тривалість.

Методів корекції недоліків зовнішності безліч. Найпоширеніші, які не передбачають ін’єкцій – це чистка обличчя, пілінг, себорегуліруючий догляд, антивікові процедури і масаж обличчя. Деякі з цих процедур є особливо актуальними в підлітковому віці, інші ідеально підходять зрілим жінкам. А деякі можна робити нечасто, але регулярно – для підтримки своєї краси, здоров’я і сяйва.

Ін’єкційна косметологія або уколи краси

Уколи краси в косметології в даний час вже не інновація, а реальність. Вони стали ідеальною альтернативою тих підтяжок, які вимагали надрізів і роботи зі скальпелем. Зараз ніжного обличчя жінки може торкатися лише найтонша косметична голка, а результат буде чудовим і миттєвим.

Серед ін’єкційних процедур найбільшою популярністю користуються:

  • мезотерапія;
  • контурна пластика;
  • плазмоліфтінг;
  • биоревитализацiя;
  • ін’єкції диспорта, ботокса, гіалуронової кислоти.

Перераховані методи досить ефективні, практично безболісні, і сліди від уколів сходять досить швидко.

Мезотерапія: під шкіру вводиться спеціальний «мезококтейль», де основним компонентом є гіалуронова кислота, а додатковим, наприклад, вітамін С. Дія коктейлю полягає у водному збагаченні шкіри, який запускає процес регенерації тканин.

Плазмоліфтінг: процедура передбачає введення під шкіру збагаченої тромбоцитами плазми пацієнта. Це стимулює вироблення колагену і ефект підтяжки обличчя.

Біоревіталізація: в ході биоревитализації під шкіру вводяться ін’єкції гіалуронової кислоти в чистому вигляді. Шкіра рясно насичується водою і стимулює вироблення власної гіалуронової кислоти. Результат: свіжий колір обличчя, зникнення зморшок і пружність шкіри.

Ботокс і диспорт діють трохи інакше. Вони призначені конкретно для боротьби зі зморшками, і вколюють їх безпосередньо в проблемні місця: носогубні складки і міжбрівні, «гусячі лапки» біля очей.

Контурна пластика – це теж уколи, але вони не мають метою згладити зморшки, скоріше – надати більш чіткий контур або обличчю в цілому, або окремим його зонам. Наповнювачі на основі гіалуронової кислоти розгладжують шкіру і змушують її прийняти певний вид. Таким чином можна відкоригувати лінію брів і повік, підправляти і робити більш повними губи і так далі.

відгуки клієнтів
Відгуків ще немає, будьте першим, хто залишить відгук!

наше портфоліо

prev
NEXT
Залишити відгук