Про нас

Майстерня краси Ольги Мекта – це простір чарівності і краси для тих, хто дійсно знає як бути привабливою. Технології дозволяють сучасній жінці не тільки створити незабутній образ, але й надовго зберегти його. Не менш важливо й те, що вони допомагають ефективно підтримувати молодість, корегувати риси, які змінив вік, позбавляють зморшок та інших недолікі шкіри.

У цьому є і інший сенс: похід у майстерню краси дорівнюється відвідуванню перукарні. Жінка оновлюється не тільки зовнішньо, але й внутрішньо, стає щасливішою, врівноваженою, сяючою.

У нашій майстерні краси для цього є все – новітнє обладнання, робітники-професіонали, доброзичлива, приємна атмосфера і матеріали високої якості!

Послуги

Майстерня краси Ольги Мекта намагається охопити найбільш затребувані області в сфері індустрії краси. Більш того, краса, створена в цих стінах, має одну, але дуже суттєву перевагу – вона зберігається надовго. У нас жінка зможе зробити не просто макіяж, а перманентний макіяж, з яким губи залишаться спокусливими, а погляд глибоким навіть після виснажливого робочого дня, або навпаки – активного відпочинку. У будь-який час доби і при будь-яких несподіваних ситуаціях жінка з таким макіяжем буде відчувати себе у всеозброєнні.

Не менший прорив, доступний в нашій Майстерні, – це ін’єкційна косметологія, яка в руках справжнього умільця перетворюється в маленьке диво. Недоліки зовнішності і вікові зміни коригуються з мінімальним втручанням – за допомогою найтоншої косметичної голки. А то і зовсім без неї – завдяки масажам, комплексним процедурам по догляду, чисткам і пілінгам.
І, звичайно, не можна обійти увагою послуги, що стали нашою візитною карткою – це лазерна епіляція і татуаж.

Лазерні технології на стражі краси

З моменту відкриття лазеру стало зрозуміло, що це справжня знахідка для людства. Лазерний епілятор зараз з легкістю творить красу – гладкі та привабливі на довгий час жіночі ніжки!

 • Лазерна епіляція: чому це актуально. У порівнянні з іншими методами видалення волосся (бритва, креми, епілятор, віск) лазер пропонує не тимчасовий, а постійний ефект. Звичайно, він буде досягнутий після серії процедур, однак потім шкіра залишиться гладкою назавжди. На сьогоднішній день такий метод епіляції є найбільш дієвим.
 • Як працює лазер. Оскільки лазерний промінь – це тонкий енергетичний потік, що не розсіюється, остільки він може знищувати не тільки сам волосок, а й його фолікул, тобто «корінь». Не складно припустити, що навіть випалювання найтоншим променем – процедура далеко не безболісна, проте в нашому випадку це не так. Сучасне лазерне обладнання дозволяє випускати короткочасні потоки випромінювання з подальшим миттєвим охолодженням зони впливу, отже максимумом відчуттів у клієнтів буде легке пощипування (ефект «мурашок»).
  • Таким чином, процедура є абсолютно безпечною і практично безболісною.
  • На шкірі не залишиться ніяких негативних наслідків. Можливе почервоніння швидко знімає спеціальній крем або спрей.
  • Лазерна епіляція навіть після 1 сеансу гарантує гладку шкіру на тривалий час (до 1,5 – 2 місяців).
  • Через 4 – 6 сеансів лазер усуває всі фолікули на заданій ділянці шкірі. Повторне відростання тут волосся стає неможливим.
  • Заодно лазер омолоджує шкіру, усуваючи тріснуті судини або синці.

Крім епіляції Майстерня краси Ольги Мекта пропонує лазерне видалення старого, обридлого тату або татуажу. В даний час лазерне видалення визнано єдино дієвим методом виведення татуювань. До того ж в руках справжнього майстра і з сучасним обладнанням процедура буде швидкою і безболісною. Ніяких слідів після кількох сеансів – це по-справжньому революційний прорив в естетичної косметології.

Майстерня краси Ольги Мекта працює на ринку косметичних послуг не один рік і давно зарекомендувала себе як першокласний заклад. У нас працюють фахівці з медичною освітою і великим стажем роботи на технічному забезпеченні високого класу. Скориставшись послугами майстерні ви переконаєтеся в цьому самі!

відгуки клієнтів
Оля
04.11.19

Олечка, очень благодарна вам за красоту и чувство камфорта, что вы делаете. Ни чуть не пожалела, что пошла именно к вам. И своим подружкам я советую только вас. Вы профессионал своего дела! От посещения только позитивные эмоции!

Дана
04.11.19

Здравствуйте! Хочу сказать еще раз спасибо за вашу работу! Результат лазерного удаления уже видно. Представляю какая красота будет после второго сеанса :) Вы мастер своего дела, спасибо за ваш труд!

Наташа
04.11.19

Благодарю за проведенную процедуру удаления татуажа век :) Несмотря на сильную чувствительность глаз и некоторые физиологические особенности, Ольга работала профессионально и качественно. Желаю вам развития и процветания! Спасибо

prev
NEXT

наше портфоліо

prev
NEXT
Залишити відгук